Приветствую всех увлеченных чернилами, ручками и письмом с их помощью:).
Сегодня хочу показать вам несколько идей открыток, в предверии наступающего года, а точнее в последний день осени:), как можно поднять настроение своим близким при помощи своего увлечения.
Новий рік, як що хтось не в темі:), — це свято, яке святкують багато народів відповідно до прийнятого календаря. Свято настає в момент переходу нового року. У більшості давніх народів святкування Нового року збігалося з початком відродження природи й відбувалось, як правило, до березня. Усі язичницькі народи ознаменовували його богослужбовими обрядами, урочистими приношеннями й забавами. Давні єгиптяни відзначали початок нового року святом відродження Осіріса. У Стародавній Греції народ і жерці, надягнувши на себе маски, влаштовували на вулицях ходу з піснями й танцями. Жінки, що збиралися на звані вечори, займалися ворожінням. В Україні саме у січні найбільше релігійних свят. Це пов’язано із новорічними обрядами і з тим, що взимку люди здавна не займались важкою працею біля землі.
Новый год, для тех кто вдруг не в курсе, — главный календарный праздник, наступающий в момент перехода с последнего дня нынешнего года в первый день следующего года. Отмечается многими народами в соответствии с принятым календарём. Начало года с 1 января было установлено римским правителем Юлием Цезарем в 46 году до нашей эры. В Древнем Риме этот день был посвящён Янусу — богу выбора, дверей и всех начал. Месяц январь получил своё название в честь бога Януса, которого изображали с двумя лицами: одно смотрело вперёд, а другое — назад.
New Year, if You don’t know:), is the time or day at which a new calendar year begins and the calendar’s year count increments by one. Many cultures celebrate the event in some manner and the 1st day of January is often marked as a national holiday. In the Gregorian calendar, the most widely used calendar system today, New Year occurs on January 1 (New Year’s Day). This was also the case both in the Roman calendar (at least after about 713 BC) and in the Julian calendar that succeeded it.
Other calendars have been used historically in different parts of the world; some calendars count years numerically, while others do not.
Далі, без зайвих слів, лише картинки. Далее без лишних слов, только картинки. No further words, just pictures.:)
Leave a Comment